Sıkça Sorulan Sorular

 

Bu çok kolay. Beğendiğiniz ürünleri alışveriş sepetine eklemeniz yeterli. Ardından teslimat adresini belirtin ve ödemeyi yapın. Bu kadar. Ve sonra süper dostu destek hizmetimizden takip bilgilerini bekleyin 🙂

Mevcut ödeme yöntemlerinden birini seçerek siparişinizin ödemesini yapabilirsiniz. Kredi veya banka kartınızı veya Bitcoin, Ethereum gibi kripto para biriminizi veya TL sabit para birimlerini kullanabilirsiniz.

Ödemeyi aldıktan hemen sonra siparişi işleme koymaya başlıyoruz. Sipariş işleme 1 – 3 iş günü sürer. Bundan sonra sipariş teslimat hizmetine gider.

Teslimat süresi, sipariş edilen ürünlere, varış ülkesine ve nakliye türüne bağlıdır. Ortalama olarak, standart nakliye dünya çapında yaklaşık 2 hafta sürer. Ekspres kargo dünya çapında yaklaşık 2 – 6 iş günü sürer. Ancak yalnızca belirli ülkeler ve belirli ürünler için kullanılabilir. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi aşağıda okuyabilirsiniz.

IQOS, GLO ve Ploom cihazlarını mağazamızdan satın alabilirsiniz. Hangi cihazın size daha uygun olduğunu öğrenmek için sitemizdeki sayfalarından daha detaylı bilgi edinebileceğiniz gibi her cihazın teknik özelliklerini de karşılaştırabilirsiniz.

IQOS, tütünü yakmayıp ısıttığı için sigara içmenin en iyi alternatifidir. Ateş, kül ve sigara dumanı olmadan, daha az koku ile gerçek tütün tadının tadını çıkarma imkanı verir. IQOS, nikotin içeren bir tütün buharı üretir. Bu buhardaki zararlı madde seviyeleri sigara dumanındakinden ortalama %90 daha düşüktür*. IQOS’a tamamen geçiş, sağlık için sigara içmeye devam etmekten daha az zararlı olabilir.

NOT: Bu, IQOS kullanımının zararsız olduğu veya tütün tüketimine bağlı sağlık risklerini ortadan kaldırdığı anlamına gelmez. Tütünün sağlık üzerindeki etkisinden endişe ediyorsanız, sizin için en iyi çözüm tütünü tamamen bırakmak olacaktır.

*200 geleneksel sigara markasının sigara dumanında ölçülen zararlı maddelerle karşılaştırıldığında, IQOS kullanımından kaynaklanan aerosolde ölçülen zararlı ve potansiyel olarak zararlı maddelerdeki ortalama genel azalma.

Aerosol ve sigara dumanı araştırması, Kanada Sağlık Bakanlığı tarafından tanımlanan yoğun modda gerçekleştirildi. Nikotin dikkate alınmadı.

IQOS, tütünü yakmadan ısıtma teknolojisini kullanır. Tütünün gerçek tadını yanma, kül ve duman olmadan tam olarak hissetmenizi sağlayan bir tür tütün buharı salar. Likit içeren bir elektronik sigaranın aksine, IQOS çubukları gerçek tütün yaprağını içerir.