Elektronik sigara satışı yapan binlerce site bulunduğu ve aynı zamanda da bu sitelerin her gün yeni bir tanesinin daha internet sektörü e-ticaret ağına katıldığının ve binlerce rakibimizin olduğunun farkındayız. Ancak sektöre katılan binlerce hatta on binlerce rakibimiz varmış gibi gözükse de gerek teslimat konusunda, gerekse de gizlilik konusunda bu sitelerden bir tanesini bile kendimize rakip görmüyoruz. Bunun sebebini bizi tercih edip çeşitli online alışverişler gerçekleştirdikten sonra daha iyi anlayacağınıza da emin olabilirsiniz. Ülkemizde hala e-ticaret sitelerine güven alt seviyede olmasına rağmen bizler gerek yurt dışında kullanılan, gerekse de ülkemiz tarafından yasal şekilde kabul edilen gizlilik ilkeleri dahilinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.


Elektronik sigara alırken adınız ve soyadınız dışında bizlere açık adresinizi veriyorsunuz. Bunun haricinde kart bilgilerinizi de en uç noktasına kadar alışverişin gerçekleşmesi için sunmak zorunda kalıyorsunuz. Dolayısı ile de verdiğiniz tüm bu bilgilerin çalınıp çalınmaması konusunda çeşitli tereddütler yaşadığınızı çok iyi biliyoruz. Ne yazık ki gelişen sistem bu bilgileri sizden almamızı zorunlu kılıyor. Ancak sitemizde ödeme kolaylılığını sağlamak için SSL 128 bit şifreleme sitemini aktif etmiş bulunuyoruz. Peki SSL 128 bit işleminin ne olduğunu biliyor musunuz? Bu sistem sayesinde bize sunmak zorunda kaldığınız açık adres, kart bilgileri ve TC Kimlik Numaranız gibi bilgilerin sizden ve bizden başka 3. Şahıs ile paylaşılmaması anlamına gelmektedir.


Yani sitemizde yaptığınız alışverişler sonucunda sizin vermek zorunda kaldığınız o hassas bilgileri sizden ve sitemizde çalışan ekibimiz dışında diğer alışveriş yapan kişiler veya ziyaretçiler görmemektedir. Böylece güvenliğiniz %100 oranında sağlanarak hassas bilgileriniz kesinlikle başkalarıyla paylaşılmadan size koruyucu bir sanal alışveriş şansını JoyetechDunyasi olarak sunmayı asıl amacımız şeklinde belirledik. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti kanun ve yasalarına uygun şekilde alışveriş yapmanıza imkan tanımaktadır. Yasalar gereği alışverişinizin sonucunda veritabanımızda veya başka bir alanda bilgileriniz saklı tutulmamaktadır. Dolayısı ile de siz ürününüzü seçip teslimat istedikten ve kargo size ulaştıktan sonra biz tüm bilgilerinizi veritabanımızdan silmekte ve herhangi bir alana da kaydetmeden satışlarımızı yapmaya devam etmekteyiz.